Nasza VOZILLA

VOZILLA to unikatowy na skalę europejską projekt w systemie free-floating, czyli taki system wypożyczania aut, który umożliwia odbiór i pozostawienie samochodu w dowolnym miejscu w mieście. Użytkownicy systemu mogą korzystać z wielu przywilejów dla aut elektrycznych EV takich jak m.in. darmowy parking w całym mieście, dedykowane VOZILLI miejsca parkingowe w ścisłym centrum Wrocławia, możliwość korzystania z pasów ruchu uprzywilejowanego (buspasy) czy wjazd do stref zamkniętych dla samochodów spalinowych.

Wszystkie szczegółowe informacje można znaleźć na stronie

www.vozilla.pl

Vozilla Liczbach

200 aut elektrycznych, 200 skuterów elektrycznych, 52 tys. użytkowników, ponad 400 tys. wypożyczeni 
oraz 2,5 mln kilometrów rocznie.

Nasza flota

Nissan Leaf

Nissan Leaf to wygodny i przestronny elektryczny samochód typu hatchback. Zaprojektowany tak, aby zapewnić doskonałe i komfortowe prowadzenie podczas codziennej miejskiej jazdy.

Renault ZOE

Renault ZOE to miejski samochód elektryczny typu hatchback. Wyposażony w wbudowaną nawigację zawsze bezpiecznie oraz w komfortowych warunkach dowiezie Was do celu.

Nissan eNV200

Nissan eNV200 to dostawczy samochód typu VAN wyposażony w te same sprawdzone technologie co model Leaf. Jest niezastąpiony podczas większych potrzeb transportowych. 

Elektryczny Skuter EV

Skuter EV to miejski skuter elektryczny spełniający wszystkie dzisiejsze standardy bezpieczeństwa. Jest przyjazny użytkownikom a dzięki swoim gabarytom łatwo się go prowadzi i parkuje.