Czym jest CarSharing Korporacyjny?

CarSharing Korporacyjny to nic innego jak zoptymalizowane i bardziej przyjazne użytkownikom zarządzanie samochodami współdzielonymi. Jeżeli firma dysponuje flotą pojazdów może z niej wydzielić taką część z której będą mogli korzystać wszyscy lub określona grupa pracowników. To co wyróżnia CarSharing korporacyjny od zwykłego zarządzania flotą pojazdów współdzielonych to to że oprócz optymalizacji kosztów, wielu ułatwień w dostępie do aut współdzielonych – dzięki mobilnej aplikacji auta z tej puli mogą być wykorzystywane przez pracowników np. podczas podróży prywatnych, przy pełnej kontroli ze strony osób zarządzających flotą. 

Oprogramowanie do współdzielenia samochodów to narzędzie do rezerwacji działające 24/7, które zapewnia ciągły, nieprzerwany dostęp do informacji na temat planowanego kalendarza i lokalizacji floty aut współdzielonych.

Jak To działa ?

Standardowe
Zarządzanie flotą

bez CarSharingu Korporacyjnego

4
2
10

Zarządzanie flotą
z zastosowaniem CarSharingu Korporacyjnego

5
3
9

Rozwiązania Vozilla fleet share

Czyli wszystko to co związane jest z poprawą mobilności Waszych pracowników. 

Vozilla Fleet
Share

Nasze auta do Waszej dyspozycji.

To nic innego jak korzystanie z usług naszej floty Vozilla. Do Państwa dyspozycji mamy auta elektryczne (EV), hybrydowe oraz spalinowe.

Oprócz samochodów dostarczamy również dedykowane narzędzia online – mobilne i webowe niezbędne do rejestracji, rezerwacji i zarządzania usługą. Cała infrastruktura informatyczna niezbędna do obsługi udostępnionej floty pracuje w chmurze dostępnej 24/7. Przeprowadzamy szkolenie osób wydelegowanych do obsługi floty i wewnętrznego szkolenia użytkowników.

Ilość aut, ich rodzaj napędu, wielkość oraz sposób obrandowania zostanie określony po przeprowadzonej analizie Państwa potrzeb. Wybrane auta przygotowane dla Waszego przedsiębiorstwa zostają dostarczone na wyznaczone miejsca parkingowe. Od tego momentu dostępne będą dla Państwa pracowników.

Vozilla Fleet
Share BOX

Podłączymy Waszą flotę.

To rozwiązanie to dostęp do narzędzi online oraz gotowe BOX-y instalowane są w autach Waszej floty. Jest to kompleksowe i wielowymiarowe narzędzie, które daje Państwu możliwość zarządzania autami współdzielonymi swojej floty tak wygodnie jak nigdy dotąd.

W wyznaczonych autach instalujemy urządzenia firmy Techgarden, przekazujemy dostęp do aplikacji mobilnej Państwa pracownikom oraz do platformy zarządzania usługą osobom do tego wydelegowanym.
Daje to możliwość uruchomienia CarSharingu korporacyjnego na własnej flocie pojazdów. Po instalacji w autach i przekazaniu dostępów kierowcy mają możliwość rezerwacji aut przez aplikacje mobilną, a zarządzający usługą otrzymuje dostęp do platformy, gdzie znajdzie m.in. pełne zarządzanie użytkownikami, kalendarz rezerwacji, bieżące informacje spływające z aut w czasie rzeczywistym, zużycie paliwa, haromonogramy konserwacji oraz geolokalizację.

Zalety Naszego rozwiązania?

Obniżenie kosztów
przez zmniejszenie floty

Carsharing korporacyjny pozawala na jednoczesne zwiększenie mobilności pracowników i obniżenie ilości aut w Waszej flocie pojazdów. 

Zwiększenie mobilności
pracowników

Do tej pory tylko część osób miała dostęp do pojazdów służbowych – teraz dzięki rozwiązaniu carsharingu korporacyjnego może się to zmienić.

Wygodne rozwiązania
dla pracowników

Dzięki naszej aplikacji mobilnej korzystanie z aut jest niezwykle proste. Rezerwacja pojazdu, otwieranie i blokowanie pojazdów, historia użytkowania, zarządzanie przejazdem – w tym oznaczenie podróży jako służbowej czy prywatnej, zgłaszanie usterek, pomoc – kontakt z obsługą 24h.

Zadowolenie
Waszych pracowników

Dostępne rozwiązania dają możliwość udostępniania aut służbowych Państwa pracownikom również do celów prywatnych. Dzięki temu pracownicy otrzymują dodatkowe benefity, a Wy jak zarządzający usługą otrzymujecie narzędzie, które pozwoli na większy zwrot z inwestycji.

Pełna kontrola
nad udostępnioną flotą

Zarządzający usługą otrzymuje narzędzia dzięki którym ma pełną kontrolę nad udostępnioną flotą poprzez 24/7. Zarządzanie użytkownikami, weryfikacja uprawnień, historia użyczeń, zarządzanie prawami rezerwacji, raporty i statystyki, zautomatyzowany proces od rezerwacji do fakturowania, naliczanie opłat, dane w czasie rzeczywistym, zarządzanie zmianą opon, podatki i ubezpieczenie, zarządzanie kosztami i optymalizacja oraz pełna telematyka pojazdów.

Ile to kosztuje?

Ponosicie koszt miesięcznego abonamentu który uzależniony jest od ilości aut Waszej floty, pracowników i przejechanych kilometrów. Nasze rozwiązanie obsługuje zarówno małe jak i duże floty. 

Mała Flota

nawet 1 – 2 auta

Średnia Flota

do 100 aut

Duża Flota

powyżej 100 aut   

Elektryczna Flota

auta elektryczne

Jesteś Zainteresowany?

Jeżeli zainteresowała Was nasza oferta i chcielibyście wdrożyć takie rozwiązanie w swojej firmie – prosimy o kontakt telefoniczny lub o uzupełnienie formularza kontaktowego – odezwiemy się niezwłocznie.

(+48) 511-043-711

w godzinach 9:00 – 17:00

TechGarden Sp. z o.o.
ul. Pory 78
02-757 Warszawa