Czym jest Vozilla fleet management?

Vozilla Fleet Management to innowacyjne, nowoczesne, inteligentne i profesjonalne narzędzie wspomagające zarządzanie flotą samochodów. Nasze oprogramowanie umożliwia prowadzenie ewidencji samochodów, użytkowników i jednostek organizacyjnych. 
Nasze oprogramowanie to:

Informacje w czasie rzeczywistym o przejazdach, kilometrach czy lokalizacji samochodów. Pełna kontrola pojazdów floty.

Zbierane dane z listwy CAN jak również pełna Telematyka z naszego modułu instalowanego w samochodach (Vozilla BOX) pozwalają na analizę każdego z kierowców pod kontem optymalnej i ekologicznej jazdy.

Nasz system umożliwia na pełną automatyzację procesu raportowania i powiadomień. Daje to nam możliwość analizowania i osiągania lepszych efektów dzięki optymalizacji pracy floty pojazdów. Raporty w czasie rzeczywistym i inteligentny system monitoringu i powiadamiania o zdarzeniach w czasie rzeczywistym zapewnia nam szczegółowe informacje o pojazdach dając nam nad nimi pełną kontrolę 

Nasza platforma ma wbudowany moduł umożliwiający migrację danych między innymi platformami. Może działać samodzielnie bądź stać się częścią dużego systemu.

Nasz system oferujemy w wersji pudełkowej – istnieje również możliwość dostosowania całego systemu do potrzeb i wymagań danego klienta.

Dostępność narzędzi do zarządzania flotą 24/7 to kluczowy czynnik mający bezpośredni wpływ na osiągane efekty. Nasz system dostępny jest w formie stacjonarnej ale również webowej i mobile. 

Korzyści Naszego rozwiązania?

Optymalizacja kosztów użytkowania pojazdów

Pełna kontrola nad posiadaną flotą pojazdów

Kontrola wykorzystania pojazdów do celów prywatnych / służbowych

Ułatwione rozliczanie czasu pracy kierowców

Zniżka w ubezpieczeniu AC

Pełna kontrola i optymalizacja tras przejazdów

Kontrola czasu

Mniejsze zużycie paliwa średnio o 15%

Kompletna historia tras i prędkości pojazdów

Bezpieczeństwo

Pełna kontrola kosztów i terminów

Powiadomienia i inteligentne raportowanie

Ile to kosztuje?

Na nasz system składa się oprogramowanie do zarządzania flotą i rejestratora GPS. Wiemy że każda firma ma swoje potrzeby i wymagania dlatego proponujemy dwa proste i przejrzyste rozwiązania.

Mini

Opcja z modułem GPS na zawsze
  • Kupujesz rejestrator GPS, jednorazowo pokrywasz koszt instalacji i opłacasz kwotę miesięcznego abonamentu. Dzięki temu Twoja stała opłata abonamentowa za korzystanie z naszego oprogramowania jest niska.

Max

Opcja na użyczenie modułu GPS
  • Dostajesz rejestrator GPS w użyczenie a jego koszt wliczony jest do miesięcznej opłaty abonamentowej. Pokrywasz tylko jednorazowe koszty instalacji i możesz korzystać z naszych usług.

Jesteś Zainteresowany?

Jeżeli zainteresowała Was nasza oferta i chcielibyście wdrożyć takie rozwiązanie w swojej firmie – prosimy o kontakt telefoniczny lub o uzupełnienie formularza kontaktowego – odezwiemy się niezwłocznie.

(+48) 511-043-711

w godzinach 9:00 – 17:00

TechGarden Sp. z o.o.
ul. Pory 78
02-757 Warszawa