Czym jest Vozilla White Label?

Vozilla White Label to nasze oprogramowanie do zarządzania flotą współdzieloną pod Waszą marką dla Waszych klientów. Możemy dostosować kolory, zdjęcia i czcionki do Waszych własnych wymagań. Klient będzie widział oprogramowanie – platformę webową czy aplikację mobilną pod Waszą marką. Nasz zespół programistów dopasuje opcje do Waszych indywidualnych wymagań. Nie mamy ograniczeń co do rozwoju naszego oprogramowania i możemy je również rozbudować o Waszą własną indywidualną funkcjonalność.

Od czego zacząć?

Chcesz mieś swoje oprogramowanie dla współdzielonej floty. Poniżej cztery punkty do celu.

1

Pierwszy kontakt
Zamów

Skontaktuj się z nami i złóż zamówienie. Nasi konsultanci przeprowadzą cały proces realizacji zlecenia. Ustalimy Wasze wymagania i przekażemy je do realizacji naszym pracownikom. 

2

Prace graficzne
Wasz layout

W ciągu 2 tygodni od złożenia zamówienia nasz dział graficzny opracuje Wasz własny loyout platformy „Fleet Share” uwzględniający Wasze wymagania

3

Programowanie
wymagania

Oprogramowanie zostanie wyposażone w Wasz własny layout a dział programistów wdroży wszystkie zmiany funkcjonalności ustalone na pierwszym etapie.

4

Testy
i uruchomienie

Po zmianach wdrożeniowych wyślemy aplikację na Wasze konto do sklepu z aplikacjami. Od tego momentu Wasi klienci będą mogli korzystać z Waszego oprogramowania.

Nasze Oprogramowanie Wasz sukces

Oprogramowanie
w chmurze

Nasze oprogramowanie dostępne jest 24/7 na całym świecie a do jego używania potrzebujesz tylko przeglądarki. Nie ograniczamy ilości użytkowników i liczby pojazdów. Nasze chmura utrzymywana jest w bezpiecznych centrach danych rozlokowanych na terenie UE.

Międzynarodowe
doświadczenie


Nasze oprogramowanie umożliwia wdrożenie wielu języków a dostępne jest już na terenie Europy, Ameryki czy Azji.

Ciągłość pracy
24/7

Nasze oprogramowanie działa online 24/7 tak samo jak nasi konsultanci którzy są dostępni dla Ciebie i Twoich klientów.

Niezawodność
oprogramowania

Gwarantujemy ciągłość w dostawie usług 24/7 dla Ciebie i Twoich klientów. Nasze centra danych są ciągle monitorowane a regularne kopie zapasowe i stały nadzór gwarantuje ciągłość usługi na poziomie 99,99%

Bezpieczeństwo
danych

Nasz dział utrzymania realizuje politykę bezpieczeństwa zgodną z ustawą o RODO. Nasze centra danych są monitorowane 24h/dobę.

Jesteś Zainteresowany?

Jeżeli zainteresowała Was nasza oferta i chcielibyście wdrożyć takie rozwiązanie w swojej firmie – prosimy o kontakt telefoniczny lub o uzupełnienie formularza kontaktowego – odezwiemy się niezwłocznie.

(+48) 511-043-711

w godzinach 9:00 – 17:00

TechGarden Sp. z o.o.
ul. Pory 78
02-757 Warszawa