Być liderem w obszarze nowych technologii

Naszym celem jest propagowanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie szeroko rozumianej mobilności i elektromobilności. Nasze rozwiązania systemowe są oparte na nowatorskich, autorskich rozwiązaniach technologicznych, z wykorzystaniem przyjaznych i intuicyjnych dla użytkowników elementów mobilnych z zachowaniem zasad najwyższego bezpieczeństwa. Posiadamy olbrzymie doświadczenie wspierając się najlepszymi i najbardziej kreatywnymi specjalistami w dziedzinie nowych technologii. Z pasją dostarczamy rozwiązania odpowiadające na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

Chcemy również promować ekologiczny i zdrowy styl życia, a co za tym idzie, pragniemy inspirować społeczeństwo do zmiany przyzwyczajeń komunikacyjnych w przestrzeni miejskiej na ekologiczne rozwiązania, zapewniając lepszą przyszłość lokalnym ekosystemom poprzez eliminację źródeł miejskich zanieczyszczeń wynikających z tradycyjnie rozumianej mobilności mieszkańców.

Dostrzegamy przy tym wagę edukacji w zakresie przyjaznego dla środowiska wykorzystywania środków transportu publicznego. Dlatego właśnie odpowiedzialnie inwestujemy w naukę podejmując intensywną współpracę z instytucjami naukowymi.

Jednym z obszarów działań Techgarden jest popularyzowanie usług carsharingowych z wykorzystaniem samochodów elektrycznych oraz budowaniem sieci stacji ładowania. Wierzymy, że rozwój i doskonalenie świadomości ekologicznej wśród obecnych i przyszłych użytkowników samochodów stanowi przyszłość nowoczesnej motoryzacji.

Wyznaczamy sobie wysokie cele i odpowiedzialnie dążymy do ich realizacji. Tworzymy trwałe relacje zarówno z partnerami biznesowymi jak i naszymi klientami. Jesteśmy przekonani, iż zaufanie i wysokie kompetencje stanowią podstawę każdego udanego projektu.