Survival Race 2019 z Vozillą!

 

Kolejny raz wspólnie z Vozillą wspieramy Survival Race, który odbędzie się 21-22 września 2019 r. na terenie Morskiego Oka we Wrocławiu. Kąpiele błotne, pokonywanie zasieków, wspinaczka czy przeprawa przez bunkry – to tylko część smaczków, jakie czyhają na trasie. Survival Race to nie tylko ekstremalny bieg, to również dwudniowy festiwal sportowy ze strefami relaksu, foodtrackami i innymi atrakcjami dla wszystkich! Pokażcie swoją pasję do sportu, zbierzcie ekipę i znajdźcie czas na to by podkręcić swoją adrenalinę 😃

W związku z wydarzeniem wraz z SR przygotowaliśmy wspólną niespodziankę 😊 Już od dziś w naszych samochodach możecie znaleźć m.in. bilety na SR, survivalowe kubki, motywacyjne opaski, okulary przeciwsłoneczne czy sportowe kominy.

Pamiętajcie, że użytkownicy Vozilli, będą mogli skorzystać z rabatu 20zł na zakup biletu na to wydarzenie. O tym, jak zdobyć zniżkę poinformujemy mailowo, dlatego bądźcie czujni i sprawdzajcie skrzynki!

Więcej informacji o współpracy znajdziecie tutaj:
https://www.vozilla.pl/news/article/4005

Tymczasem pędźcie do Vozilli, szukajcie uważnie i zgarniajcie upominki. Powodzenia!


TechGarden Sp. z o.o. to firma technologiczna, producent oprogramowania i wytwarzania urządzeń elektronicznych, ze szczególnym naciskiem na rozwiązania przeznaczone dla ekologicznego transportu, car-sharing i e-mobility. Jesteśmy także dostawcą kompleksowych rozwiązań w zakresie mobilności i elektromobilności.

Nasz adres

Al. Jerozolimskie 200 lok.219, 02-486 Warszawa

Godziny pracy biura

9.00 –17.00

Nasz telefon

+48 606 947 448